KUMRU ÖZEL GÜVENLİK KURSU 0452 324 58 58

KUMRU ÖZEL GÜVENLİK KURSU 045232458 58

Erbil Güvenlik her zaman eğitimden, günlük yaşantımıza kadar doğruluğun, iyiliğin toplum yararına olanın hayatımıza işlemesi için çalıştık ve çalışmaktayız.Tüm kadromuzla kaliteyi, güvenilirliği, doğru bilgi edindirmeyi, samimiyeti ve içtenliği ilke edinerek, tecrübelerimizi sizlerle paylaşmayı amaçladık. İnsanlığın iyiliğe ve doğruluğa olan ihtiyacını benimseyip, maddi kaygıları ikinci plana alarak, öncelikle toplum yararına çalışmaya odaklandık.Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm eğitimlerimizin ve hizmetlerimizin sonrasında da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.Bu güne dek hizmet verdiğimiz tüm eğitim kollarında, bireysel olarak binlerce kişinin tercihi olamaktan duyduğumuz gururu da belirtmek isteriz. Ayrıca, bulunduğu sektörde liderliğini ispatlamış, seçkin firmaların da tercihi olmak, onur kaynağımız oldu.

A

NEDEN ERBİL GÜVENLİK?” sorusuna; gelince “Niteliklerimiz sayesinde edindiğimiz Niceliksel toplamımızdır” cevabımız! Yani bir eğitim merkezi olarak bugüne dek adaylarımıza; En iyiyi, en doğruyu, en kaliteliyi, en uygun fiyatı sunmayı amaç edindik. En önemlisi de, Eğitim sonrası hizmetlerimize ilk günkü ilgimiz ve heyecanımızla sizlerin yanında olmaya devam ederek çalışmaktayız.

Kendi alanımızda bölgenin en büyük, bağlantıları en güçlü ve gelişmiş merkezi durumundayız. Yaptığımız işin en iyisiyiz! Bizden eğitim alan bizim adımızı taşır. Buraya gelenlere sadece eğitim vermekle kalınmaz aynı zamanda bu eğitimi uygulayıp kendilerini bir sonraki düzeye taşıyabilecekleri gelişmiş imkânları da sunarız. Ayrıca niteliksel farklarımızdan biri de, asla rakiplerimizi kötülemeden, gerektiğinde hizmetlerimizi rakiplerimize de sunarak, onların da çözüm ortağı oluyoruz. Yani; ERBİL GÜVENLİK olarak, her ortamda, daima çözümlere köprü olma odaklı çalışıyoruz. Bu da “NEDEN ERBİL GÜVENLİK?” sorusunun ayrı bir cevabıdır.

ERBİL GÜVENLİK’e katılan tüm adaylarımıza ve firmalarımıza içtenlikle teşekkür eder, her bireyin ve firmanın bizim için özel olduğunu tekrar belirtmek isteriz.Bundan sonra da daha iyiye, daha doğruya hep birlikte olmak dileği ile.

Sevgiyle ve iyilikle kalın…

HEMEN ARAYIN : 04523245858

Show Buttons
Hide Buttons